Bella Tüy Dökücü Mendil Türkiye Kampanyası 

1 Adet Bella Tüy Dökücü Mendil fiyatı kampanyamız dahilinde 49 TL den 28 TL’ye düşmüştür.

2 Adet Bella Tüy Dökücü Mendil 

En ucuz Bella Tüy Dökücü Mendil ürününü sitemizden satın alabilirsiniz.

1 Adet 5li Bella Tüy Dökücü Mendil 28 TL

5 Adet 5li Bella Tüy Dökücü Mendil 99 TL (245 TL Yerine) (Önerilen)

10 Adet 5li Bella Tüy Dökücü Mendil 179 TL (490 TL Yerine) (Kampanya)

Evde, Ofiste veya plajda nerede olursanız olun kullanabileceğiniz süper bir ürün olan Bella Tüy Dökücü Mendil, kolay kullanımı ve pratik oluşu ile birlikte pek çok bayanın tercihleri arasında yerini almaktadır. Piyasade yerini alan krem ve sprey gibi ürünlere nazaran kokusuz uygulama imkanı sunan bella tüy mendili tanıtım fiyatı ile hemen deneme fırsatını yakalayabilirsiniz. Çantada taşınabilme kolaylığı sağlayan bella mendili istediğiniz her yere yanınızda götürebilir veya kullanabilirsiniz. Bay ve bayan kullanımına uygun formüle edilmiştir.

tuy-dokucu-mendil
Bella Islak Mendil Kullanımı ; Bella tüy dökücü mendili uygulaması yapılması gereken bölge temiz olmalıdır. Bir adet ıslak mendil ambalajından çıkarılır. İstenilen bölgeye sürülerek kullanılması tavsiye edilir. Pratik ve kolay kullanımı ile bir çok bölgede uygulanabilir. Sırt, kol, bacak ve koltuk altı gibi bütün bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir.  Hassas ve özel bölgesel için uygundur.

tuy-dokucu-mendil-kullanimi
Bilinen bir yan etkiye rastlanmamıştır.  Bir yan etki durumundan kullanımı kesilmeli bir hekime danışılmalıdır. Bay ve bayan kullanımına uygun olan bella 1 seans 5 adet ıslak mendilden oluşmaktadır. Haricen kullanım içindir.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ;  bella tüy dökücü mendil, tüy dökücü mendil, bella, bella tüy dökücü mendil nedir, bella tüy dökücü mendil kullanımı, bella tüy dökücü mendil sipariş, bella tüy dökücü mendil ne kadar, bella tüy dökücü mendil en uygun, bella tüy dökücü mendil kullananlar, bella tüy dökücü mendil kullanan var mı, bella tüy dökücü mendil ne kadara.


Bella Tüy Dökücü Mendil Türkiye
Bella Tüy Dökücü Mendil Satın Al

Bella Tüy Dökücü Mendil Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Bella Tüy Dökücü Mendil | Bella Tüy Dökücü Mendil Nedir - RSS - Google Sitemap
Bella Tüy Dökücü Mendil Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden bellamendilsiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?