Ofiste, Plajda veya evde nerede isterseniz hemen kullanabileceğiniz süper bir ürün olan Bella Tüy Dökücü Mendil, kolay ve pratik kullanımı ile birlikte sizlerde hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Piyasada yer alan krem ve sprey gibi ürünlere nazaran kokusuz uygulama imkanı sunan bella tüy mendili tanıtım fiyatı ile hemen deneme fırsatını sizlerde yakalayabilirsiniz. Bella mendili aloe veralıdır. Normal, kuru ve yağlı bütün ciltlere uygun olarak formülize edilmiş olup rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Çantada taşınabilme kolaylığı sağlayan bella mendili istediğiniz her yere yanınızda götürebilir ve kullanabilirsiniz. Bay ve bayan kullanıma uygun formüle edilmiştir.

lazer06
Bella Islak Mendil Kullanımı ; Bella tüy dökücü mendili uygulaması yapılması gereken bölge temiz olmalıdır. Bir adet ıslak mendil ambalajından çıkarılır. İstenilen bölgeye sürülerek kullanılması tavsiye edilir. Pratik ve kolay kullanımı ile bir çok bölgede uygulanabilir. Sırt, kol, bacak ve koltuk altı gibi bütün bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir.  Hassas ve özel bölgesel için uygundur.

Bilinen bir yan etkiye rastlanmamıştır.  Bir yan etki durumundan kullanımı kesilmeli bir hekime danışılmalıdır. Bay ve bayan kullanımına uygun olan bella 1 seans 5 adet ıslak mendilden oluşmaktadır. Haricen kullanım içindir.

Bella Tüy Dökücü Mendil Türkiye
Bella Tüy Dökücü Mendil Satın Al

Bella Tüy Dökücü Mendil Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Bella Tüy Dökücü Mendil | Bella Tüy Dökücü Mendil Nedir - RSS - Google Sitemap
Bella Tüy Dökücü Mendil Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden bellamendilsiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik