Kollarda, bacaklarda yada yüzde çıkan istenmeyen tüylere pek çok bayanın korkulu rüyasıdır. Sürekli olarak acı verici yöntemler ile tüyleri vücuttan alma yolu tercih edilmektedir.  Bayanlar tarafından pek bilinmese de tüyleri bitkisel yöntemler ile azaltmak hatta sıfırlamak mümkündür.

Tüm kadınlar neredeyse hayatları boyunca kıl ve tüy sorunu ile uğraşırlar. Bir de aşırı tüylenme sorunu var ise problem büyük demektir. Evoria, bu konuda kadınların yanında yer aldı ve aşırı tüylenme probleminin kökenine indi. Genellikle aşırı tüylenme kanda ki androjenlerin artmasına bağlıdır.

0a5bbd25e7a693279677a609a0790d63

Androjenler erkeklerde daha yüksek düzeylerde olmak üzere, hem erkek hem de kadında bulunan hormonlardır. Androjenler ince, zayıf ve kısa olan tüylerin sert, uzun kıllara dönüşmesine neden olur.  Androjen düzeylerinin yükselmesine ve bunun sonucu olarak da tüylenmeye neden olan çeşitli durumlar vardır. Menopoz, genetik yapı, ilaç yan etkileri, yumurtalarda kist oluşturan polikistik over hastalığı, yumurtalık tümörleri, adrenal bozuklukları aşırı tüylenmeye sebep olan başlıca durumlar arasında yerini almaktadır.

Vücutta ki aşırı tüylenmenin nedeni, hormon testleri ile belirlenebilir. Yapılan hormon testleri ile kanda ki androjen ve diğer hormonların seviyeleri ölçülür. Aynı zamanda incelemesi ve özel radyolojik incelemeler ile yumurtalık yada böbrek üstü bezlerinde ki tümörler tespit edilebilir. Tüy dökücü kremler, ağda, tıraş gibi yöntemler ile geçici olarak bu tüylerden kurtulmak mümkündür. Epilasyon kalıcı sonuç veren yöntemlerden birisidir. Evoria, hormon tedavisi görecek kişilerin epilasyonu bu tedaviye eklemesini öneriyor. Epilasyonu kendi kendine yapmanın en kolay yolu da epilasyon aletleridir.

kim-bu-istenmeyen-tuyler--2644674

Bella Islak Mendil Kullanımı ; Bella tüy dökücü mendili uygulaması yapılması gereken bölge temiz olmalıdır. Bir adet ıslak mendil ambalajından çıkarılır. İstenilen bölgeye sürülerek kullanılması tavsiye edilir. Pratik ve kolay kullanımı ile bir çok bölgede uygulanabilir. Sırt, kol, bacak ve koltuk altı gibi bütün bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir.  Hassas ve özel bölgesel için uygundur.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; bella mendil, bella tüy dökücü mendil, bella mendil nedir, bella mendil kullanımı, bella mendil nasıl kullanılır, bella mendil sipariş, bella mendil nasıl sipariş verebilirim, bella mendil nereden satın alabilirim, bella mendil ne kadar, bella mendil en uygun.


Bella Tüy Dökücü Mendil Türkiye
Bella Tüy Dökücü Mendil Satın Al

Bella Tüy Dökücü Mendil Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Bella Tüy Dökücü Mendil | Bella Tüy Dökücü Mendil Nedir - RSS - Google Sitemap
Bella Tüy Dökücü Mendil Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden bellamendilsiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?