Tüy Dökücü

İstenmeyen tüyler kadın erkek herkesin kabusudur. Pek çok kadın ağdayla yapılan epilasyonun acısını bilir ve daha acısız işlemlerle tüylerden kurtulmak ister. Ağdaya alternatif olarak kullanılan lazerli epilasyon yöntemi ise çok da ekonomik olmayan bir ve yine acılı bir yöntemdir. Tıraş bıçağı kullanarak tüylerden kurtulanlar da ise tüylerin bulunduğu bölgelerde çeşitli kararmalar ve tahrişler meydana gelmektedir. Ayrıca çok uzun süreli temizlik sağlamayan tüylerin daha hızlı uzamasına sebep olan da bir yöntemdir.

tuy-dokucu-mendil-kullanimi

 Tüy Dökücü Mendil

Bella Tüy Dökücü Mendil tüm bu şikayetlerinizden kurtulmanız için geliştirilmiş son derece pratik bir üründür. Her an kullanabileceğiniz acil durumlarda en büyük kurtarıcınız olacak Tüy Dökücü Mendil ağdayla alamadığınız en kısa tüyleri bile kısa sürede yok ederek istediğiniz pürüzsüz tene sahip olmanızda yardımcıdır.Ayrıca pH dengesiyle özel bölgelerinizde de kullanabilmeniz mümkündür.

Bella Mendil

Imperial London Laboratuvarlarında dermatologlar tarafından test edilen Bella Tüy Dökücü Mendil tüylerinizden kurtulmanızı sağlarken aynı zamanda cildinize bakım yapmanızı da sağlar. Cildin ihtiyacı olan pH’ı dengeler ve nemlendirir. Sizler de istenmeyen tüylerinizden ağrısız ve acısız bir şekilde kurtulmak istiyor acil durumlarda çaresiz kalmak istemiyorsanız Bella Tüy Dökücü Mendil en büyük yardımcınız olacaktır.


Bella Tüy Dökücü Mendil Türkiye
Bella Tüy Dökücü Mendil Satın Al

Bella Tüy Dökücü Mendil Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Bella Tüy Dökücü Mendil | Bella Tüy Dökücü Mendil Nedir - RSS - Google Sitemap
Bella Tüy Dökücü Mendil Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden bellamendilsiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?